ثبت سفارش

مشتری گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده از سایت آگرو تهران با دقت مطالعه فرمایید.
ورود شما به وبسایت آگرو تهران هنگام استفاده از پروفایل شخصی، خرید و سایر خدمات ارایه شده توسط آگرو تهران به معنای قبول قوانین و همچنین دانستن نحوه استفاده از سرویسها و خدمات سایت است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافقهای قبلی محسوب میشود.
کاربران در صورت ثبت سفارش با پرکردن فرم سفارش بصورت اتوماتیک ثبت نام خواهند شد و در نهایت فاکتور سفارش ثبت شده به ایمیل کاربر ارسال میشود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های سایت آگرو تهران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

لطفا قبل از خرید به موارد زیر توجه فرمایید:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشهای ثبت شده در طول
روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش میشوند. بدیهی است که مشتریان در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز امکان سفارشگذاری دارند.
تمامی محصولات شامل هزینه ارسال می باشند
حتما هنگام دریافت محصول، فاکتور خود را کنترل نموده تا نام محصول و مبلغ، مطابق سفارش شما باشد. در صورت وجود مغایرت قبل از دریافت سفارش با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما، شما را راهنمایی نمایند.

دریافت محصول به منزله تایید سفارش شما می باشد

خریداران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر ، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماسهای همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد،
شرکت جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش میتواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند .